پرش لینک ها

حضور در رویداد فناوری‌های نوین کشاورزی

رویداد فناوری‌های نوین کشاورزی در 26 مرداد ماه با هدف افزایش سهم شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه این صنعت، که با مشارکت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در 4 محور «بذر و کشت بافت گیاهی»، «زیست فناوری گیاهی»، «کشاورزی عمودی» و «کشاورزی دقیق و هوشمند» برگزار گردید.

 

 

همچنین در این رویداد، پنل‌های «فناوری‌های نوین در صنعت کشاورزی»، «بررسی قوت و ضعف زیست‌بوم کشاورزی»، «معرفی فرصت‌های اقتصادی و مالی» و «ارایه تجربیات موفق و ناموفق در دنیا و داخل کشور» هم برگزار شد.

حدود 40 شرکت دانش‌بنیان ایرانی و سفیران کشورهای روسیه، ترکمنستان، عراق و ارمنستان در تهران عصر چهارشنبه در نخستین رویداد فناوری‌های کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران حضور داشتند.

 

 

تشکیل و تکمیل زنجیره های ارزش کشاورزی با توسعه، ترویج(انتشار) و هم افزایی فناوری های نوین کشاورزی (تحقیق و توسعه، طراحی محصول، تامین مواد اولیه، تولید، توزیع، بازاریابی و ارائه خدمت به مصرف کننده نهایی)، ترویج و توسعه روش های نوآوری و تحقیق و توسعه فیمابین بخش خصوص و مرکز تحقیقاتی و پژوهشی با حمایت نهاد پشتیبان و افزایش عملکرد در تولید و ارائه خدمت با بهره گیری از ظرفیت های موجود در فناوری های نوین کشاورزی از دیگر اهداف رویدادهای فناوری های نوین کشاورزی بود.

در این رویداد شرکت پرتو افزار صنعت با ارایه محصول دستگاه تصویر بردار فراطیفی جهت بهبود کارکرد تحقیقاتی و پژوهشی در تولید و ارائه خدمات با هدف بهره گیری از ظرفیت های موجود  حضور داشت  .

پیام بگذارید